TESHA KOMBETARE PER FEMIJE 40 EURO 50 EURO

Është publikuar nga Egzon me datën 09/09/2013 22:42. Çregjistro, Ndrysho
TESHA KOMBETARE PER FEMIJE 40   EURO  50  EURO
Çmimi: 40 €   40 €     Komuna: Prishtinë  
   
 

Shes tesha kombetare per femije,teshat jane shum te mira ato jan per femij dhe vetem per djem nga mosha 5 deri ne 10 vjeq teshat me te vogla jane 35 euro kurse ato me te medhaja 40 euro per me shum informata thirrni ne numrin


044 470 823

Kontakto në email apo në telefon 044 470 823