shitet truali 3.36 Ari ne Llapnaselle te fusha e golfit

Është publikuar nga Bekim me datën 30/04/2013 10:56. Çregjistro, Ndrysho
shitet truali 3.36 Ari ne Llapnaselle te fusha e golfit
Çmimi: 8 200 €       Komuna: Prishtinë  
   
 

zbritje.. zbritje.. Urgjent shiten prej pronarit 3.36 ari, gjindet afer fushes se golfit ne llapnaselle, ne mes te autostrades dhe fushes se golfit. gypat e kanalizimit dhe ujesjesllsit i ka pllaci por akoma nuk jane te lidhura me ato te fshatit kurse trafon e rrymes e ka shume afer.
Nga autostrada vi ajrore eshte 100 m large, rruga hyrese ka fshati kurse dalja eshte ne autostrade me kadaster por rruga nuk eshte hapur akoma
Dokumente te rregullta me kataster, perkthimi menjehere. Ndrroj truallin edhe me banese ne Prishtine, pjesen tjeter pare.
Qmimi me cash per shitje 8200 per ari kurse ndrrimi me banese 9000 euro ari. Qmimi i volitshem

Kontakto në email apo në telefon 044 309 004