iPhone 5 me icloud blocked
Sot 14:58

iPhone 5 me icloud blocked

100 €
Telefona, Ferizaj
Peugeot 307 HDI -06
Sot 14:58

Peugeot 307 HDI -06

5 400 €
Vetura, Besianë
Shes samsung galaxy s4 mini full unlock 160 eurooo
Sot 14:58

Shes samsung galaxy s4 mini full unlock 160 eurooo


Telefona, Prishtinë
TOKE 39ARI, HAJVALI AFER PRISHTINES, TE KANALI ```
Sot 14:58

TOKE 39ARI, HAJVALI AFER PRISHTINES, TE KANALI ```

3 200 €
Troje, Prishtinë
Maqinë për pije energjetike
Sot 14:58

Maqinë për pije energjetike


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
vw t4
Sot 14:57

vw t4


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Skenderaj
fifa 09-13
Sot 14:57

fifa 09-13

15 €
Kompjutera & Lojra TV, Mitrovicë
Shes Biznesin
Sot 14:56

Shes Biznesin

3 500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
truall per ndertim te shtepis
Sot 14:55

truall per ndertim te shtepis


Troje, Gjilan
Traktor 539-1990+Rimorkio =5500
Sot 14:55

Traktor 539-1990+Rimorkio =5500

5 500 €
Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
AUDI A4 1.9 TDI I T KUQE KLIMATRONIK SHUM I BUKUR RKS - 02
Sot 14:55

AUDI A4 1.9 TDI I T KUQE KLIMATRONIK SHUM I BUKUR RKS - 02

4 999 €
Vetura, Prishtinë
Nivelizime te dyshemeve-ybercuk
Sot 14:55

Nivelizime te dyshemeve-ybercuk


Tjetër, Prishtinë
Shiten banesat e reja Arti Group ne Arberi
Sot 14:55

Shiten banesat e reja Arti Group ne Arberi

900 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Plugj 755 original + vllaqa 4 krish
Sot 14:55

Plugj 755 original + vllaqa 4 krish


Makina bujqësore/pyllore, Therandë
IMT 539 komplet
Sot 14:55

IMT 539 komplet


Makina bujqësore/pyllore, Therandë
skele me qira
Sot 14:54

skele me qira

1 €
Ndërtimtari, Fushë Kosovë
Used mobile concrete plant B15-1200
Sot 14:53

Used mobile concrete plant B15-1200


Ndërtimtari, Fushë Kosovë
Fellne me Goma te Dimrit 15
Sot 14:52

Fellne me Goma te Dimrit 15


Pjesë/ Pajisje për vetura, Pejë
Samsung Galaxy Note 3
Sot 14:52

Samsung Galaxy Note 3

90 €
Telefona, Gjilan
shes makinen e AUTOLARJES E RE DHE E MIR
Sot 14:52

shes makinen e AUTOLARJES E RE DHE E MIR

125 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Maqinat per  MIELE nga Zvicra
Sot 14:51

Maqinat per MIELE nga Zvicra

120 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Gjilan
stací si vybrat typ úveru, ktorú potrebujete
Sot 14:51

stací si vybrat typ úveru, ktorú potrebujete

6 000 000 €
Shërbime, Prishtinë
Ofroj banes me qira
Sot 14:51

Ofroj banes me qira

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 BANESE NE SHITJE 40M2 GARSONIERE NE LAGJEN MATI I ```
Sot 14:51

BANESE NE SHITJE 40M2 GARSONIERE NE LAGJEN MATI I ```

28 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Biciklet
Sot 14:51

Biciklet

199 €
Biçikleta, Drenas
thika
Sot 14:49

thika

10 €
Sport/ Për kohë të lirë, Mitrovicë
Banesa te reja ne Tirane  Cmim shume te lire Pagesa me Rata
Sot 14:49

Banesa te reja ne Tirane Cmim shume te lire Pagesa me Rata


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes  vw pasat 2-sh 1.6 turbo dizel
Sot 14:49

shes vw pasat 2-sh 1.6 turbo dizel

700 €
Vetura, Pejë
shitet kombi dubllak dizell mercedez
Sot 14:49

shitet kombi dubllak dizell mercedez

1 100 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
Shitet ose nderrohet
Sot 14:48

Shitet ose nderrohet


Vetura, Therandë
Nxemse elektrike
Sot 14:48

Nxemse elektrike

35 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Malishevë
AUDI 80 B4 1.9 TDI
Sot 14:48

AUDI 80 B4 1.9 TDI


Vetura, Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Bregu i Diellit
Sot 14:48

Leshoj me qira banesen ne lagjen Bregu i Diellit


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Toka ne shitje (1 hektar)
Sot 14:47

Toka ne shitje (1 hektar)


Troje, Lipjan
Granit dhe Mermer
Sot 14:46

Granit dhe Mermer


Ndërtimtari, Skenderaj
shtepi
Sot 14:45

shtepi


Shtëpia, Besianë
Banes ne dardani
Sot 14:45

Banes ne dardani

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Opel Corsa 1.2 benzin -92
Sot 14:44

Opel Corsa 1.2 benzin -92

650 €
Vetura, Malishevë
Sot 14:44

RREGULLIMIN E PENSIONEVE dhe KTHIMIN E KONTRIBUTEVE


Shërbime, Prishtinë
bmw 530d
Sot 14:44

bmw 530d

7 700 €
Vetura, Prizren
Raftat per barnatore
Sot 14:43

Raftat per barnatore


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Sot 14:43

KURSE TE GJUHES ANGLEZE


Shërbime, Prishtinë
Shes  tokë
Sot 14:43

Shes tokë


Troje, Burim
LESHOHET ME QIRA BANESA 63.67m2
Sot 14:42

LESHOHET ME QIRA BANESA 63.67m2

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 14:42

shes 8 ari truall


Troje, Drenas
Mercedes 220 cdi -01
Sot 14:41

Mercedes 220 cdi -01

4 300 €
Vetura, Prizren
Citroen c5 2.2 dizel -05
Sot 14:39

Citroen c5 2.2 dizel -05

5 500 €
Vetura, Prishtinë
Minika - Buba shum te bukur
Sot 14:39

Minika - Buba shum te bukur

20 €
Kafshë, Ferizaj
Sot 14:39

Blej banese


Apartamente/ Banesa, Fushë Kosovë
Daelim Daystar -00
Sot 14:39

Daelim Daystar -00

1 500 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj