SHITET SHUM LIR GITARE ELECTRONIKE E RE
Sot 15:38

SHITET SHUM LIR GITARE ELECTRONIKE E RE

150 €
Instrumente muzikore, Gjilan
ofrojm muzik live dhe dj
Sot 14:57

ofrojm muzik live dhe dj


Instrumente muzikore, Drenas
Mjete muzikore
Sot 13:55

Mjete muzikore

3 100 €
Instrumente muzikore, Shtime
AKG MICROFON PER STUDIO
Sot 13:23

AKG MICROFON PER STUDIO

85 €
Instrumente muzikore, Vushtrri
ofrojm muzik live dhe dj
Sot 13:11

ofrojm muzik live dhe dj


Instrumente muzikore, Drenas
Paisje muzikore
Sot 12:20

Paisje muzikore

1 100 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Cover
Sot 12:02

Cover

150 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Kitar klasike Yamaha C80
Sot 11:15

Kitar klasike Yamaha C80

200 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
Mikset edhe dy zvucnikat
Sot 10:24

Mikset edhe dy zvucnikat

1 200 €
Instrumente muzikore, Prizren
SHITET PIANO
Sot 09:49

SHITET PIANO

700 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Klarinet te pa perdorur nga USA
Sot 09:35

Klarinet te pa perdorur nga USA

420 €
Instrumente muzikore, Viti
4 satelita electro voice
Sot 01:56

4 satelita electro voice

800 €
Instrumente muzikore, Shtime
Korg Pa 800, 2xpro / Yamaha Tyros 4
Sot 00:47

Korg Pa 800, 2xpro / Yamaha Tyros 4

1 000 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Ju argetojm me muzik ne dasma dhe ahengje familjare.
Dje 22:13

Ju argetojm me muzik ne dasma dhe ahengje familjare.


Instrumente muzikore, Kaçanik
MPC MPC Renaissance
Dje 22:05

MPC MPC Renaissance


Instrumente muzikore, Prishtinë
TARABUKA
Dje 21:17

TARABUKA

200 €
Instrumente muzikore, Gjilan
instumente  muzikore
29 Tetor 15:14

instumente muzikore

90 €
Instrumente muzikore, Prizren
shes zerim ose jap me qira bej ndrim me pikap ose kombi
29 Tetor 13:16

shes zerim ose jap me qira bej ndrim me pikap ose kombi

999 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Mixet  mikrofon , kartel e zanit
29 Tetor 00:30

Mixet mikrofon , kartel e zanit

130 €
Instrumente muzikore, Mitrovicë
cd plejera
28 Tetor 22:32

cd plejera


Instrumente muzikore, Pejë
Sint
27 Tetor 13:20

Sint

60 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Mikrofon Sennheiser ew100 g2
27 Tetor 11:56

Mikrofon Sennheiser ew100 g2

300 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
ofrojm muzik live dje dj per darsmat dhe ahengjet tuaja fami
27 Tetor 00:30

ofrojm muzik live dje dj per darsmat dhe ahengjet tuaja fami


Instrumente muzikore, Drenas
DJ TONY muzike per dasma
26 Tetor 22:52

DJ TONY muzike per dasma

90 €
Instrumente muzikore, Vushtrri
DJ TONY muzike per dasma
26 Tetor 22:52

DJ TONY muzike per dasma

90 €
Instrumente muzikore, Mitrovicë
Mikrofon per studio profesionale
25 Tetor 23:40

Mikrofon per studio profesionale

150 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
MACKIE CR 1604, E THATË, PROFESIONALE, 16 HYRJE, SI E RE,
25 Tetor 20:21

MACKIE CR 1604, E THATË, PROFESIONALE, 16 HYRJE, SI E RE,

140 €
Instrumente muzikore, Gjilan
Gjezin
23 Tetor 01:01

Gjezin

480 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
DJ Bardhi -Ofrojm Muzik per Dasma
22 Tetor 19:06

DJ Bardhi -Ofrojm Muzik per Dasma


Instrumente muzikore, Mitrovicë
Sarkija
22 Tetor 17:44

Sarkija

700 €
Instrumente muzikore, Mitrovicë
dj muzik per dasma
20 Tetor 22:05

dj muzik per dasma


Instrumente muzikore, Shtime
Muzik zvoshnik 300W Origjilan POWER
20 Tetor 01:11

Muzik zvoshnik 300W Origjilan POWER

60 €
Instrumente muzikore, Gjilan
Shes Gitare Rock and Roll (Ibanez) Prej Zvicrre
19 Tetor 20:59

Shes Gitare Rock and Roll (Ibanez) Prej Zvicrre

350 €
Instrumente muzikore, Mitrovicë
Shes kto paisje muzikore per studio
19 Tetor 03:03

Shes kto paisje muzikore per studio

450 €
Instrumente muzikore, Prizren
Mixer i ri per dj
14 Tetor 19:53

Mixer i ri per dj

220 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
Dj Learti - Ofrojm Muzik per Dasma
11 Tetor 00:40

Dj Learti - Ofrojm Muzik per Dasma


Instrumente muzikore, Skenderaj
Tenda karrika tavolina me qira ne Mitrovice dhe Vushtrri
05 Tetor 11:41

Tenda karrika tavolina me qira ne Mitrovice dhe Vushtrri


Instrumente muzikore, Vushtrri
bejm  muzik  dj.fatlumi
01 Tetor 21:09

bejm muzik dj.fatlumi

80 €
Instrumente muzikore, Therandë
Studio me paisje percjellese
30 Shtat 22:19

Studio me paisje percjellese

1 250 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Mixete per Studio
26 Shtat 12:28

Mixete per Studio

700 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Korg pa1 xpro (Elite) mp3
25 Shtat 14:58

Korg pa1 xpro (Elite) mp3

850 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Mixete per Studio
25 Shtat 13:25

Mixete per Studio

350 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
sitisajzer
17 Shtat 19:27

sitisajzer

150 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
dj rida per gjitha deshirat tuaj
17 Shtat 15:59

dj rida per gjitha deshirat tuaj


Instrumente muzikore, Ferizaj
17 Shtat 11:23

DJ.fatlumi & live


Instrumente muzikore, Therandë
Shes perforcues Pioner dhe Marantz dhe zvoqnika
17 Shtat 08:14

Shes perforcues Pioner dhe Marantz dhe zvoqnika

150 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Mikset
16 Shtat 21:35

Mikset


Instrumente muzikore, Rahovec
mikrofon
16 Shtat 10:34

mikrofon

140 €
Instrumente muzikore, Gjilan
16 Shtat 10:31

Shes gitare elektrike (harly bent-kopje e gibson) cmimi 150€

150 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Sintat korg
15 Shtat 16:32

Sintat korg

1 100 €
Instrumente muzikore, Shtime