Shitet inventari KOMPLET shume modern - VEQ - 4700 Euro
Sot 11:15

Shitet inventari KOMPLET shume modern - VEQ - 4700 Euro

4 700 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Valak papuqe
Sot 11:13

Valak papuqe

1 200 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Shtime
Mjete per mgjeshjen e toges
Sot 10:57

Mjete per mgjeshjen e toges


Makina/ Pajisje & Inventar, Dardanë
Flekes Macita
Sot 10:35

Flekes Macita


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
ice machine
Sot 10:23

ice machine

5 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:50

SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

25 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Shtime
Makin per larjen a kamionav autobusav veturav
Sot 09:28

Makin per larjen a kamionav autobusav veturav

1 300 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Gjilan
EKSLUZIVE - Shitje e veprimtarise se HEKRARISE
Sot 09:28

EKSLUZIVE - Shitje e veprimtarise se HEKRARISE


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:17

SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

25 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
urgjent shes inventarin komplet per frizere
Sot 08:23

urgjent shes inventarin komplet per frizere


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
iventar per salon ondulimi
Sot 08:09

iventar per salon ondulimi

8 500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
PER FRIZER OSE FRIZERE
Sot 08:09

PER FRIZER OSE FRIZERE

8 500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Besianë
Kompresor 50l i sapo ardhur nga Gjermania
Sot 07:56

Kompresor 50l i sapo ardhur nga Gjermania

110 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Vushtrri
shes kompesor i ardhur nga zvicrra
Sot 06:35

shes kompesor i ardhur nga zvicrra

1 400 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Sot 04:58

Kombi fw 2 nerim i mundeshem

1 300 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Kastriot
Cutter
Sot 02:24

Cutter

450 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
termometra kontrolluesit themperature lloje të ndryshme
Sot 01:01

termometra kontrolluesit themperature lloje të ndryshme

10 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Maqin per akull ICEMATIC
Sot 00:56

Maqin per akull ICEMATIC


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Traf e rrymes
Sot 00:17

Traf e rrymes


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Karcher per auto larje
Dje 23:52

Karcher per auto larje

450 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Viti
SHES  RRETH  2500 PAL QERAPA
Dje 23:50

SHES RRETH 2500 PAL QERAPA


Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Dje 23:34

Shitet Kompania per prodhimin e Fasadave Strukturale


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
3 kabina telefonike
Dje 23:04

3 kabina telefonike


Makina/ Pajisje & Inventar, Mitrovicë
Motorr trefazor
Dje 21:35

Motorr trefazor


Makina/ Pajisje & Inventar, Therandë
Bormashin kiper shpuse per te gjitha llojet hekur drrasa etj
Dje 20:53

Bormashin kiper shpuse per te gjitha llojet hekur drrasa etj

250 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
cerada
Dje 20:53

cerada

2 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Vinq
Dje 20:40

Vinq


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
Bure prej plastiku
Dje 20:13

Bure prej plastiku

120 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Gjilan
Shesim Karrika/Ulese të Restaurantit
Dje 20:10

Shesim Karrika/Ulese të Restaurantit


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
Cerkullar
Dje 20:02

Cerkullar


Makina/ Pajisje & Inventar, Gjilan
Makina per formimin e rrjetave
Dje 20:00

Makina per formimin e rrjetave


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
SHES MAQINEN MJELSE SISTEM I MBYLLUR WESFALIA
Dje 19:43

SHES MAQINEN MJELSE SISTEM I MBYLLUR WESFALIA

7 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Makina Karcher HDS 1090 dhe disa Karchera me te vogla
Dje 19:32

Makina Karcher HDS 1090 dhe disa Karchera me te vogla


Makina/ Pajisje & Inventar, Besianë
MASK SALDIMI DIGITAL TE MARKES LIGON
Dje 18:37

MASK SALDIMI DIGITAL TE MARKES LIGON

35 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
HILLT BURMASHIN ORIGJINAL BOSCH
Dje 18:37

HILLT BURMASHIN ORIGJINAL BOSCH

80 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
SHARR DORE UNIVERZAL ROTORAZER SAW
Dje 18:37

SHARR DORE UNIVERZAL ROTORAZER SAW

70 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET,LAMINAT
Dje 18:22

SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET,LAMINAT


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Pump te ujit
Dje 18:19

Pump te ujit

220 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Kaçanik
Maqin e akullit
Dje 16:51

Maqin e akullit


Makina/ Pajisje & Inventar, Therandë
Qader dielli
Dje 16:28

Qader dielli

150 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Viti
Kasher makin për auto larje
Dje 16:08

Kasher makin për auto larje

560 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Rahovec
PRES PER SOVATIME KNAUF  ETJERA
Dje 15:56

PRES PER SOVATIME KNAUF ETJERA


Makina/ Pajisje & Inventar, Gjakovë
Aparate te kafesë ESPRESSO
Dje 15:34

Aparate te kafesë ESPRESSO


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Sharr - cerkullar
Dje 15:13

Sharr - cerkullar


Makina/ Pajisje & Inventar, Pejë
Shes Kompanin per prodhimin e dyereve te mbrendshme nga MDF
Dje 14:34

Shes Kompanin per prodhimin e dyereve te mbrendshme nga MDF


Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
    Furra, miksera, friteza, frigorifera etj...
Dje 14:08

Furra, miksera, friteza, frigorifera etj...

1 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes makina per perpunimin e llamarines.bej ndrrim me vetur
Dje 13:52

Shes makina per perpunimin e llamarines.bej ndrrim me vetur


Makina/ Pajisje & Inventar, Gjilan
Makin Ekspres per larjen e Gotave 30 gota ne 2 min
Dje 13:49

Makin Ekspres per larjen e Gotave 30 gota ne 2 min

300 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
shes makinen e AUTOLARJES E RE DHE E MIR
Dje 13:14

shes makinen e AUTOLARJES E RE DHE E MIR

125 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Aparat me pages per shitje te sendeve
Dje 12:41

Aparat me pages per shitje te sendeve

1 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë