shitet kjo lop
Sot 03:43

shitet kjo lop

1 550 €
Kafshë, Therandë
shes bubin
Sot 03:20

shes bubin


Kafshë, Gjakovë
Lope
Sot 02:50

Lope

1 550 €
Kafshë, Therandë
Qen Haski
Sot 00:59

Qen Haski


Kafshë, Burim
Bika
Sot 00:45

Bika


Kafshë, Drenas
husky
Sot 00:05

husky


Kafshë, Mitrovicë
Zagar posavc 13 muj
Dje 23:48

Zagar posavc 13 muj


Kafshë, Drenas
Qen zagar
Dje 23:46

Qen zagar


Kafshë, Gjilan
Husky Siberian bukur për shitje
Dje 23:24

Husky Siberian bukur për shitje

300 €
Kafshë, Vushtrri
2 vjeta meshkuj shes 950
Dje 23:19

2 vjeta meshkuj shes 950

950 €
Kafshë, Drenas
1500 duj Shitet dhe ndërrohet me lop e viqa
Dje 22:46

1500 duj Shitet dhe ndërrohet me lop e viqa


Kafshë, Prizren
Dje 22:44

jane te races bardhoke

130 €
Kafshë, Vushtrri
Kelysh pekinizer
Dje 22:43

Kelysh pekinizer

80 €
Kafshë, Prishtinë
shes Mushtjerren
Dje 22:15

shes Mushtjerren

680 €
Kafshë, Ferizaj
Shes viqin 3-4mujsh i tamlit
Dje 22:15

Shes viqin 3-4mujsh i tamlit


Kafshë, Vushtrri
shes shum urgjend 2 qen te sharrit dhe melez
Dje 22:09

shes shum urgjend 2 qen te sharrit dhe melez

100 €
Kafshë, Artanë
Viq
Dje 22:01

Viq

380 €
Kafshë, Drenas
Pit Bull
Dje 21:57

Pit Bull


Kafshë, Prizren
Buba per femna dhe femij
Dje 21:57

Buba per femna dhe femij

25 €
Kafshë, Ferizaj
Buba per oborr shum te mir
Dje 21:18

Buba per oborr shum te mir

20 €
Kafshë, Ferizaj
Pekinezi shum i mir i ngushem 1 vjet
Dje 21:16

Pekinezi shum i mir i ngushem 1 vjet

150 €
Kafshë, Lipjan
Qen haski
Dje 21:10

Qen haski


Kafshë, Fushë Kosovë
Piknizer
Dje 21:02

Piknizer


Kafshë, Prishtinë
Lop
Dje 20:41

Lop

1 300 €
Kafshë, Drenas
Shes ose ndrroj ket pul piklajk!
Dje 20:24

Shes ose ndrroj ket pul piklajk!

20 €
Kafshë, Mitrovicë
shes samoyed
Dje 20:23

shes samoyed


Kafshë, Kastriot
rimorkio e trepqes boj ndrrim me lop ose me vjeta
Dje 20:09

rimorkio e trepqes boj ndrrim me lop ose me vjeta


Kafshë, Klinë
Pastor Gjerman
Dje 20:02

Pastor Gjerman

150 €
Kafshë, Prishtinë
Shitet Qeni i Sharrit Urgjent
Dje 19:48

Shitet Qeni i Sharrit Urgjent

200 €
Kafshë, Burim
Shesim dhi te një bylyki të vakcionuara dhe duke u mjelur
Dje 19:36

Shesim dhi te një bylyki të vakcionuara dhe duke u mjelur


Kafshë, Shtime
Pastor gjerman
Dje 19:19

Pastor gjerman


Kafshë, Vushtrri
siberian husky puppy
Dje 19:19

siberian husky puppy

90 €
Kafshë, Besianë
Rotwailer
Dje 19:10

Rotwailer


Kafshë, Ferizaj
Qen Terrier
Dje 19:09

Qen Terrier

50 €
Kafshë, Prishtinë
Rottweilera Origjinala Klysh te lindur me 11/8/2014
Dje 19:09

Rottweilera Origjinala Klysh te lindur me 11/8/2014

100 €
Kafshë, Gjakovë
Dje 18:59

shes 17 desh per kurbana

1 €
Kafshë, Leposaviq
Denga - Rotaballa
Dje 18:49

Denga - Rotaballa


Kafshë, Gjakovë
HASKI
Dje 18:47

HASKI

80 €
Kafshë, Prishtinë
Dje 18:31

Qen

10 €
Kafshë, Prishtinë
klyshe Rotwailer original
Dje 18:20

klyshe Rotwailer original


Kafshë, Ferizaj
SHITEN DY BIKA  TE CILET I KAM RRIT VET DHE KAN NGREN JARUM
Dje 18:03

SHITEN DY BIKA TE CILET I KAM RRIT VET DHE KAN NGREN JARUM


Kafshë, Vushtrri
Shitet  Qeni
Dje 16:14

Shitet Qeni


Kafshë, Gjilan
Qen pikinez
Dje 16:05

Qen pikinez

130 €
Kafshë, Prizren
Golden Retriever Pups Shitje
Dje 16:02

Golden Retriever Pups Shitje

350 €
Kafshë, Therandë
Lepura
Dje 15:16

Lepura

5 €
Kafshë, Prishtinë
Breshka
Dje 14:37

Breshka

30 €
Kafshë, Gjakovë
Pitbullk
Dje 14:23

Pitbullk


Kafshë, Besianë
Qene Terjer
Dje 13:16

Qene Terjer

45 €
Kafshë, Prishtinë
shes Mushtjerren
Dje 12:30

shes Mushtjerren

680 €
Kafshë, Ferizaj
Dje 12:16

qumsht i dhive te kuqe


Kafshë, Prishtinë