Sot 01:33

Kerkojm persona qe njofin Gjuhen Gjermane


Punësim, Prishtinë
Sot 00:17

PUNO ONLINE


Punësim, Prishtinë
Sot 00:14

kerkoj pun


Punësim, Lipjan
Sot 00:06

Kerkohet agjent shitje


Punësim, Prishtinë
Sot 00:03

kerkoj pun si Shitës Ambulantiv


Punësim, Prishtinë
Sot 00:02

banakier


Punësim, Prishtinë
Dje 23:39

Kerkoi pune ne qerdhe private.


Punësim, Prishtinë
Dje 23:22

Konkurs per Pun AUTO LARJA "OLSI"


Punësim, Prishtinë
Dje 23:08

kerkoj pun axhystator monter


Punësim, Vushtrri
Dje 23:06

kerkoj pun


Punësim, Prishtinë
Dje 22:51

Kerkojm Persona qe njofin Gjuhen gjermane Call Agent


Punësim, Prishtinë
Dje 22:47

shofer per ndonje firm,qe ka nevoj per shofer jasht shtet


Punësim, Prishtinë
Dje 22:34

Kerkojm teknik-moter medicinale per bashkpunim


Punësim, Klinë
SHEROJMI SEMUNDJET E NDRYSHME
Dje 22:20

SHEROJMI SEMUNDJET E NDRYSHME


Punësim, Prishtinë
Lifeguard (pishina) – Virginia, USA (WAT 2014)
Dje 22:11

Lifeguard (pishina) – Virginia, USA (WAT 2014)


Punësim, Prishtinë
Dje 22:01

kerkoj pun


Punësim, Prishtinë
Dje 22:01

JAM KUZHINJER-KERKOJ PUNE

20 €
Punësim, Prishtinë
ngjyrosje gled fasada etj,
Dje 21:38

ngjyrosje gled fasada etj,


Punësim, Prishtinë
Dje 21:30

KERKOJ PUNTOR per pune ONLINE


Punësim, Prishtinë
Kekoj pun si banakier
Dje 21:26

Kekoj pun si banakier


Punësim, Prishtinë
Dje 21:22

jam 18 vjec jetoj ne prishtine


Punësim, Prishtinë
moler
Dje 21:21

moler


Punësim, Prishtinë
Dje 21:14

kerkoj puntore per pun ne market ferizaj


Punësim, Ferizaj
Raffaello,Knauf,Keramik,Glet,Fasada t'ndryshme,Laminat, etj.
Dje 21:07

Raffaello,Knauf,Keramik,Glet,Fasada t'ndryshme,Laminat, etj.


Punësim, Mitrovicë
Instalime elektrike
Dje 20:53

Instalime elektrike

3 €
Punësim, Prishtinë
Dje 20:47

KERKOJ PUNË SI VOZITËS


Punësim, Prizren
M O L E R  . . . . Agimi . . . 045 84 60 40
Dje 20:45

M O L E R . . . . Agimi . . . 045 84 60 40


Punësim, Prishtinë
Dje 20:36

pune

10 €
Punësim, Prishtinë
Punojm:Stiropol,Knauf,Ngjyr,Mallter etj
Dje 20:35

Punojm:Stiropol,Knauf,Ngjyr,Mallter etj


Punësim, Prishtinë
BEJM   HAPJEN   E  BUNARAVE  NE TERENE TE FORTA  (GURI) Deri
Dje 20:27

BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) Deri


Punësim, Prizren
Dje 19:37

KERKOJ QFARDO PUNE


Punësim, Prishtinë
Muzikant per hotele me 5* ne te gjithe boten
Dje 19:28

Muzikant per hotele me 5* ne te gjithe boten


Punësim, Prishtinë
MOLER 0.50 M²
Dje 18:07

MOLER 0.50 M²


Punësim, Prishtinë
Dje 17:53

Kerkojm Puntor/e ne Call Center~ gjuha gjermane obliguar

400 €
Punësim, Prishtinë
Tavolina Karrika per kafiteri dhe shtepi
Dje 17:50

Tavolina Karrika per kafiteri dhe shtepi

85 €
Punësim, Prishtinë
Dje 17:43

Këpuctar për punësim në Suedi


Punësim, Prishtinë
Dje 17:43

jam 18 vjec jetoj ne prishtine


Punësim, Prishtinë
Dje 17:06

Kerkoj pune si kujdestare e femijeve


Punësim, Fushë Kosovë
Punesim Sezonal SHBA
Dje 16:30

Punesim Sezonal SHBA


Punësim, Prishtinë
Dje 16:12

Asistente Administrative


Punësim, Prishtinë
kerkoj pune...
Dje 16:00

kerkoj pune...


Punësim, Prishtinë
Dje 15:27

kerkoj puntore


Punësim, Prizren
Dje 15:08

kerkoj pune


Punësim, Prishtinë
Dje 14:49

bejme viza 2 vjeqare chengen,drejt pune ne gjithe evropen

1 000 €
Punësim, Fushë Kosovë
Shites-Dyqan Bizhuterie, South Carolina, USA
Dje 14:25

Shites-Dyqan Bizhuterie, South Carolina, USA


Punësim, Prishtinë
 Ofrohet part time Klikues Reklamash ne kompania Probux
Dje 13:29

Ofrohet part time Klikues Reklamash ne kompania Probux


Punësim, Prishtinë
Call Agent/e
Dje 13:19

Call Agent/e


Punësim, Prishtinë
Kamarier/Banakier – Chicago, Illinois (WAT 2014)
Dje 12:33

Kamarier/Banakier – Chicago, Illinois (WAT 2014)


Punësim, Prishtinë
Dje 11:45

RREGULLIMIN E PENSIONEVE


Punësim, Prishtinë
paisje shtepijake
Dje 11:34

paisje shtepijake

500 €
Punësim, Prishtinë