Sot 21:09

Shitet trualli 23 ari ne fshatin nekodim ne ferizaj

3 300 €
Ndërtimtari, Ferizaj
Gips punues Suvatim Termoizolim Dekorim Ngjyrosje Ngrohje et
Sot 21:07

Gips punues Suvatim Termoizolim Dekorim Ngjyrosje Ngrohje et

1 €
Ndërtimtari, Gjilan
SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET,LAMINAT
Sot 20:38

SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET,LAMINAT


Ndërtimtari, Prishtinë
Qerminde te leskofcit
Sot 20:37

Qerminde te leskofcit

15 €
Ndërtimtari, Pejë
Bejm montimin e pllakave te qeramikes
Sot 19:55

Bejm montimin e pllakave te qeramikes


Ndërtimtari, Pejë
Sot 18:51

Shes dritare druri 15 euro !

15 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Gips punues Suvatime Termoizolime Dekorime Ngjyrosje etj.
Sot 17:26

Gips punues Suvatime Termoizolime Dekorime Ngjyrosje etj.

1 €
Ndërtimtari, Ferizaj
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI
Sot 16:45

NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI


Ndërtimtari, Lipjan
Dyert
Sot 16:25

Dyert

55 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Gips Punues Suvatime Termoizolime Ngjyrosje Dekorime etj.
Sot 14:49

Gips Punues Suvatime Termoizolime Ngjyrosje Dekorime etj.

1 €
Ndërtimtari, Viti
Tjegulla (Qeremide), Sallanit i bardhe
Sot 14:42

Tjegulla (Qeremide), Sallanit i bardhe


Ndërtimtari, Prishtinë
Sivaper Material Termo izolues
Sot 14:08

Sivaper Material Termo izolues


Ndërtimtari, Gjakovë
Gips punues Suvatime Termoizolime Dekorime Ngjyrosje etj.
Sot 13:56

Gips punues Suvatime Termoizolime Dekorime Ngjyrosje etj.

1 €
Ndërtimtari, Ferizaj
Tjegulla (qeremide) te perdorura Reqak
Sot 11:26

Tjegulla (qeremide) te perdorura Reqak

15 €
Ndërtimtari, Shtime
Used mobile concrete plant C15-1200
Sot 09:39

Used mobile concrete plant C15-1200


Ndërtimtari, Burim
Used mobile concrete plant m2200
Sot 09:29

Used mobile concrete plant m2200


Ndërtimtari, Besianë
 Gur  dhe rrasa  për shitje me qmim te  volitshum.......
Sot 08:17

Gur dhe rrasa për shitje me qmim te volitshum.......

35 €
Ndërtimtari, Malishevë
Dyer te dhomave ngjyr te bardhe
Sot 05:34

Dyer te dhomave ngjyr te bardhe

20 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Dyer per oborr ose pllac
Dje 19:41

Dyer per oborr ose pllac

270 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Used mobile concrete plant B15-1200
Dje 19:32

Used mobile concrete plant B15-1200


Ndërtimtari, Fushë Kosovë
Dritare te perdorura te shtepis
Dje 17:21

Dritare te perdorura te shtepis

10 €
Ndërtimtari, Besianë
dizhalic sllovene
Dje 13:59

dizhalic sllovene

800 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Student i Arkitektures Viti 3-te
Dje 13:00

Student i Arkitektures Viti 3-te


Ndërtimtari, Prishtinë
Dje 09:02

Dyer te drurit per ballkon

120 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Granit dhe Mermer
Dje 00:32

Granit dhe Mermer


Ndërtimtari, Skenderaj
29 Tetor 23:18

Shkalle


Ndërtimtari, Prishtinë
Materiali  plastik - Carada
29 Tetor 22:14

Materiali plastik - Carada

1 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Dyer per pllac ose per oborr te shtepis
29 Tetor 21:44

Dyer per pllac ose per oborr te shtepis

220 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Instalues i ujsjellsit
29 Tetor 14:38

Instalues i ujsjellsit


Ndërtimtari, Prishtinë
skele me qira
29 Tetor 10:44

skele me qira

1 €
Ndërtimtari, Fushë Kosovë
N.N.P. "FLORI" Ndertime te larta,Ndertime te ulta,Renovime e
29 Tetor 07:21

N.N.P. "FLORI" Ndertime te larta,Ndertime te ulta,Renovime e


Ndërtimtari, Prishtinë
Mbulesat e solonitit
28 Tetor 18:09

Mbulesat e solonitit

250 €
Ndërtimtari, Prishtinë
 DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA 044 393 088
28 Tetor 12:18

DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA 044 393 088


Ndërtimtari, Prishtinë
25 Tetor 23:12

Ndertohet shtepi Bejm fasader dhomash


Ndërtimtari, Ferizaj
Skele LLajer te aluminit dhe te zinguara
25 Tetor 12:16

Skele LLajer te aluminit dhe te zinguara


Ndërtimtari, Ferizaj
Teeules, dyules dhe fotelje
24 Tetor 08:24

Teeules, dyules dhe fotelje

350 €
Ndërtimtari, Prishtinë
3 krevata, 2 ormana, 1 tepi, 1 termo
23 Tetor 22:53

3 krevata, 2 ormana, 1 tepi, 1 termo


Ndërtimtari, Prizren
Drrasa ahu
23 Tetor 08:23

Drrasa ahu


Ndërtimtari, Besianë
FSHISA - THITHESE QENDRORE
23 Tetor 06:29

FSHISA - THITHESE QENDRORE

25 €
Ndërtimtari, Gjilan
Shtepi
22 Tetor 21:49

Shtepi


Ndërtimtari, Prishtinë
N.N.SH.MONDI DEKOR
21 Tetor 22:54

N.N.SH.MONDI DEKOR


Ndërtimtari, Prishtinë
Ram me dy dyer te hyrjes
21 Tetor 21:51

Ram me dy dyer te hyrjes

140 €
Ndërtimtari, Mitrovicë
Al-WooD Company: Rregullojme dhe Ndertojm me materiale Druri
21 Tetor 14:56

Al-WooD Company: Rregullojme dhe Ndertojm me materiale Druri


Ndërtimtari, Prishtinë
shitet maqina e bllokave te betonit ne gjendje shum te mir.
21 Tetor 13:27

shitet maqina e bllokave te betonit ne gjendje shum te mir.

650 €
Ndërtimtari, Skenderaj
21 Tetor 12:19

qfardo vetem pun


Ndërtimtari, Prishtinë
FSHISA - THITHESE QENDRORE
20 Tetor 18:58

FSHISA - THITHESE QENDRORE

25 €
Ndërtimtari, Ferizaj
FSHISA - THITHESE QENDRORE
20 Tetor 13:53

FSHISA - THITHESE QENDRORE

27 €
Ndërtimtari, Shtime
Shina (kravata)
20 Tetor 10:42

Shina (kravata)


Ndërtimtari, Ferizaj
FSHISA - THITHESE QENDRORE
18 Tetor 17:13

FSHISA - THITHESE QENDRORE

25 €
Ndërtimtari, Ferizaj
Pllaka dekorative nga gipsi
16 Tetor 15:50

Pllaka dekorative nga gipsi

15 €
Ndërtimtari, Gjilan