Shes Nokia 700
Sot 11:51

Shes Nokia 700


Telefona, Prishtinë
shes 50 ari ne Llapnasell infrastrukture e plote
Sot 11:51

shes 50 ari ne Llapnasell infrastrukture e plote

5 500 €
Troje, Prishtinë
5 ORA DORE TE REJA PER MESHKUJ DHE FEMRA
Sot 11:51

5 ORA DORE TE REJA PER MESHKUJ DHE FEMRA

39 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Sherbim ndaj klientit/Customer service – Maryland, USA
Sot 11:47

Sherbim ndaj klientit/Customer service – Maryland, USA


Punësim, Prishtinë
Sot 11:47

shes truallin

5 000 €
Troje, Prishtinë
VW GOLF 4 HIGHLINE 1.9 TDI i THJESHT -01 FULL EKSTRA
Sot 11:42

VW GOLF 4 HIGHLINE 1.9 TDI i THJESHT -01 FULL EKSTRA


Vetura, Prishtinë
Agjensioni ZOGU shet banesen ne qender
Sot 11:42

Agjensioni ZOGU shet banesen ne qender

57 750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes kombin t4 viti 1998 boj nderrim  me vetur familjare
Sot 11:42

shes kombin t4 viti 1998 boj nderrim me vetur familjare

4 000 €
Vetura, Prishtinë
Laptop Apple IBook 4
Sot 11:41

Laptop Apple IBook 4

380 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Matjen  e nivelizimit te kanalizimeve
Sot 11:40

Matjen e nivelizimit te kanalizimeve


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
BANESE ME QIRA NE EMSHIR - AFER UBT-es^
Sot 11:40

BANESE ME QIRA NE EMSHIR - AFER UBT-es^

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
dyer harmonik
Sot 11:38

dyer harmonik

45 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Samsung Galaxy note 1
Sot 11:38

Samsung Galaxy note 1

220 €
Telefona, Prishtinë
Sot 11:37

Banese me qira 74 m2

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
TABLET PC - I RI..URGJENT !!
Sot 11:37

TABLET PC - I RI..URGJENT !!

150 €
Telefona, Prishtinë
Shes Kompresor 11 KW
Sot 11:36

Shes Kompresor 11 KW


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
BANESE NE SHITJE 102M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN VETERNIK ```
Sot 11:35

BANESE NE SHITJE 102M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN VETERNIK ```

900 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
kerkoj pun
Sot 11:33

kerkoj pun


Punësim, Prishtinë
kauq me fotele
Sot 11:30

kauq me fotele

80 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 80m2, ndërtim i Royalit
Sot 11:30

Shitet banesa 3 dhomshe 80m2, ndërtim i Royalit

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
moleraj
Sot 11:29

moleraj


Ndërtimtari, Prishtinë
Kerkoj banes me qira per Angleze
Sot 11:28

Kerkoj banes me qira per Angleze


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Solid State Relay SSR-40 DA
Sot 11:28

Solid State Relay SSR-40 DA

13 €
Tjetër, Prishtinë
Shes Shtepi ne Presheve
Sot 11:26

Shes Shtepi ne Presheve


Shtëpia, Prishtinë
Sot 11:24

Kerkoj Pune


Punësim, Prishtinë
VW Passat 1.9 dizel -89
Sot 11:24

VW Passat 1.9 dizel -89


Vetura, Prishtinë
shtepi me qera NE BREG TE DIELLIT ME TE GJITHA SHPENZIMET430
Sot 11:22

shtepi me qera NE BREG TE DIELLIT ME TE GJITHA SHPENZIMET430

430 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Laptop Compaq Cq56 250giga hdd 2gb ram 1gb grafikeen
Sot 11:20

Laptop Compaq Cq56 250giga hdd 2gb ram 1gb grafikeen


Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
BANES me QIRA ne B.DILLIT te BANESAT e BARDHA*
Sot 11:20

BANES me QIRA ne B.DILLIT te BANESAT e BARDHA*

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESE SHITJE NE LAKRISHTE 65M2, KOMPLET E RENOVUAR ```
Sot 11:19

BANESE SHITJE NE LAKRISHTE 65M2, KOMPLET E RENOVUAR ```

73 500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shtëpi për zbukurim prej druri dhe Fontan
Sot 11:18

Shtëpi për zbukurim prej druri dhe Fontan

100 €
Tjetër, Prishtinë
shes motoqikleten BMW ndrim me veture
Sot 11:18

shes motoqikleten BMW ndrim me veture

8 000 €
Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
BANES ME QIRA NE EMSHIR TE FSK-ja-ndertim i EXDC-se^
Sot 11:16

BANES ME QIRA NE EMSHIR TE FSK-ja-ndertim i EXDC-se^


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Android me 2 kartela
Sot 11:15

Android me 2 kartela

200 €
Telefona, Prishtinë
Opel astra-92 mire e lire -92
Sot 11:15

Opel astra-92 mire e lire -92

1 200 €
Vetura, Prishtinë
Sot 11:13

PENSIONE


Punësim, Prishtinë
Kombi VW T4 dizel -92
Sot 11:13

Kombi VW T4 dizel -92


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Prishtinë
Shitet gjip Nissan Terrano II per pjese -00
Sot 11:11

Shitet gjip Nissan Terrano II per pjese -00

500 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prishtinë
Shitet banesa 113m2, kati i 2-te ne Tophane
Sot 11:11

Shitet banesa 113m2, kati i 2-te ne Tophane

750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 91m2,kati i 6-te,ndertesa e Royal-it
Sot 11:11

Shitet banesa 91m2,kati i 6-te,ndertesa e Royal-it

800 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 117m2,ne katin e 7-te,ne lagjen Mati 1
Sot 11:11

Shitet banesa 117m2,ne katin e 7-te,ne lagjen Mati 1

550 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESA EKSKLUZIVE ME QIRA PRISHTINE NEN PARKUN E QYTETIT ```
Sot 11:10

BANESA EKSKLUZIVE ME QIRA PRISHTINE NEN PARKUN E QYTETIT ```


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Mercedes C200 CDI W204 AMG -08
Sot 11:08

Mercedes C200 CDI W204 AMG -08

11 500 €
Vetura, Prishtinë
Lop top HP
Sot 11:01

Lop top HP


Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
BANESA ME QIRA QENDER E PRISHTINES,NEN PARKUN E QYTETIT ```
Sot 11:01

BANESA ME QIRA QENDER E PRISHTINES,NEN PARKUN E QYTETIT ```

350 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet Banesa duplex ne Ulpiane
Sot 11:01

Shitet Banesa duplex ne Ulpiane

84 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 SHes shtepi ne rrugen "Bajram Bahtiri"  "PRISHTINE"
Sot 11:00

SHes shtepi ne rrugen "Bajram Bahtiri" "PRISHTINE"

180 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Kombe VW T4 dizel -98
Sot 10:59

Kombe VW T4 dizel -98

4 000 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Prishtinë
Sot 10:58

hyndai santa fe 2.0 crd i

1 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prishtinë
Shitet banesa 85m2, kati i 4-të në Fushë Kosovë
Sot 10:57

Shitet banesa 85m2, kati i 4-të në Fushë Kosovë

500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë