Arberi ipet me qira kati i shtepise - ECOIMPEX
Sot 23:51

Arberi ipet me qira kati i shtepise - ECOIMPEX

400 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 23:50

KERKOJ 1BASHKBANUES PER 5MUAJ URGJENT

80 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Toshiba Satelite Core i5 15.6" |4 GB RAM|500 HD|gjenerata 3
Sot 23:47

Toshiba Satelite Core i5 15.6" |4 GB RAM|500 HD|gjenerata 3

330 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Truall prej 11 ari ne Çagllavice afer Bau Marketit
Sot 23:47

Truall prej 11 ari ne Çagllavice afer Bau Marketit

220 000 €
Troje, Prishtinë
Kodra e Diellit II, shitet banesa 46m2- ECOIMPEX
Sot 23:47

Kodra e Diellit II, shitet banesa 46m2- ECOIMPEX

40 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
SHITET KAMIONI VOLVO FL 06/08
Sot 23:46

SHITET KAMIONI VOLVO FL 06/08


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Prishtinë
Servis për elektronikë dhe automatikë industriale
Sot 23:45

Servis për elektronikë dhe automatikë industriale


Tjetër, Prishtinë
Sot 23:44

APE shet banes ne lagjan mati 1

35 200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes 14 tavolina me karrika dhe invertarin komplet per kafe.
Sot 23:42

shes 14 tavolina me karrika dhe invertarin komplet per kafe.

3 700 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Sot 23:42

shiten 5 ari afer stadiumit ne bardhosh pran asfalltit

5 000 €
Troje, Prishtinë
APE Leshon Banes me qera ne lagje spitalit
Sot 23:41

APE Leshon Banes me qera ne lagje spitalit

240 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
urgjent shes inventarin komplet per frizere
Sot 23:36

urgjent shes inventarin komplet per frizere


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Kreveta
Sot 23:35

Kreveta

40 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Sot 23:33

REALIZIMIN E PENSIONEVE DHE KTHIMIN E KONTRIBUTEVE


Shërbime, Prishtinë
Bregu i Diellit, ipet me qira shtepia 185m2- Ecoimpex
Sot 23:30

Bregu i Diellit, ipet me qira shtepia 185m2- Ecoimpex

700 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 23:29

shes 4 Ari toke


Troje, Prishtinë
kati i shtepis me qira dy dhoma kuzhina 150 eu
Sot 23:29

kati i shtepis me qira dy dhoma kuzhina 150 eu

150 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 23:27

Ka ni sallon me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.


Shërbime, Prishtinë
Shes Samsung S5 150 Euro
Sot 23:25

Shes Samsung S5 150 Euro

150 €
Telefona, Prishtinë
Iphone 4
Sot 23:23

Iphone 4

150 €
Telefona, Prishtinë
Ndërroj banesën ne Durrës me banese ne Prishtine ose F.Kosov
Sot 23:16

Ndërroj banesën ne Durrës me banese ne Prishtine ose F.Kosov


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 23:14

KERKOJ PUNE


Punësim, Prishtinë
Samsung galaxy s5
Sot 23:12

Samsung galaxy s5

400 €
Telefona, Prishtinë
Sot 23:11

kerkoj pune


Punësim, Prishtinë
SUPER MOLER... NGJYROSJE ME POLIKOLLOR RINOVIME ETJ...
Sot 23:11

SUPER MOLER... NGJYROSJE ME POLIKOLLOR RINOVIME ETJ...


Shtëpia, Prishtinë
Banesë me qera për zyrë nësheshin Zahir Pajaziti
Sot 23:11

Banesë me qera për zyrë nësheshin Zahir Pajaziti

410 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes 6 ari truall ne lagjen Sofali - Prishtine
Sot 23:09

Shes 6 ari truall ne lagjen Sofali - Prishtine


Troje, Prishtinë
KAT SHTEPIE ME QIRA NE TOPHANE-PERBALLE MINIS. SHENDETESISE<
Sot 23:09

KAT SHTEPIE ME QIRA NE TOPHANE-PERBALLE MINIS. SHENDETESISE<

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 23:08

Golf 3 benzin i regjistruar 1 vit 4 dyre

1 550 €
Vetura, Prishtinë
Punojm dhe montojm te gjitha llojet e Parketit,Laminatit
Sot 23:08

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e Parketit,Laminatit


Shërbime, Prishtinë
AUDI A4 1.9 TDI I T KUQE KLIMATRONIK SHUM I BUKUR RKS - 02
Sot 23:04

AUDI A4 1.9 TDI I T KUQE KLIMATRONIK SHUM I BUKUR RKS - 02

4 999 €
Vetura, Prishtinë
Blejm vetura paa Dogan ose Anglezee vw dhe mercedes ALL
Sot 23:02

Blejm vetura paa Dogan ose Anglezee vw dhe mercedes ALL

1 200 €
Vetura, Prishtinë
Peugeot 206 1.2 -03
Sot 23:02

Peugeot 206 1.2 -03

3 500 €
Vetura, Prishtinë
Nga data 01/11 leshoj me qera banesen ne Breg Diellit
Sot 23:00

Nga data 01/11 leshoj me qera banesen ne Breg Diellit

229 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
VW Passat -03
Sot 22:58

VW Passat -03

5 200 €
Vetura, Prishtinë
BEJM HAPJEN E GYPAV TE KANALIZIMIT ME MAKINA MODERNE.
Sot 22:55

BEJM HAPJEN E GYPAV TE KANALIZIMIT ME MAKINA MODERNE.


Shërbime, Prishtinë
shes shtepin me 5 ari ne bardhosh afer stadiumit
Sot 22:54

shes shtepin me 5 ari ne bardhosh afer stadiumit

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
She's Zingjirin
Sot 22:54

She's Zingjirin

180 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Shtepi 200m2, ne 7 ari truall ne Prishtinen e Re
Sot 22:53

Shtepi 200m2, ne 7 ari truall ne Prishtinen e Re

170 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Leshoj banes me qira ne dardani
Sot 22:53

Leshoj banes me qira ne dardani

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
GREZDA COLOR
Sot 22:51

GREZDA COLOR


Shërbime, Prishtinë
AUDI 80 B4 1.9 TDI
Sot 22:50

AUDI 80 B4 1.9 TDI


Vetura, Prishtinë
Goma te reja 2013  195/65/15
Sot 22:48

Goma te reja 2013 195/65/15

130 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prishtinë
Shitet banesa 104m2, 4-dhomeshe, kati i 9-te, te Santea
Sot 22:48

Shitet banesa 104m2, 4-dhomeshe, kati i 9-te, te Santea

115 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes 6.60 ari Prishtine - Breg Diellit
Sot 22:46

shes 6.60 ari Prishtine - Breg Diellit

58 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Kerkoj pun si pastruese
Sot 22:45

Kerkoj pun si pastruese


Punësim, Prishtinë
Llaptop DELL LATITUDE
Sot 22:38

Llaptop DELL LATITUDE

45 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Nxemse me pline e re,epaperdorur.
Sot 22:37

Nxemse me pline e re,epaperdorur.

45 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Prishtinë
LESHOJ KATINE E DYTE TE SHTEPIS ME QIRA ME HYMJE TE VEQANT
Sot 22:36

LESHOJ KATINE E DYTE TE SHTEPIS ME QIRA ME HYMJE TE VEQANT

160 €
Shtëpia, Prishtinë
shitje
Sot 22:35

shitje

700 €
Vetura, Prishtinë