shes troll urgent prishtine
Sot 18:46

shes troll urgent prishtine

420 000 €
Troje, Prishtinë
Renault Megane
Sot 18:46

Renault Megane

2 666 €
Vetura, Prishtinë
Iphone 4s 16 GB Full Unlock!
Sot 18:45

Iphone 4s 16 GB Full Unlock!

225 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Pasati shitet
Sot 18:45

Pasati shitet

2 000 €
Vetura, Prishtinë
MOLER GLET LLAQE KNAUF ETJ
Sot 18:43

MOLER GLET LLAQE KNAUF ETJ


Ndërmarrje, Prishtinë
Biciklete
Sot 18:42

Biciklete

50 €
Biçikleta, Prishtinë
Sot 18:40

RREGULLIMIN E PENSIONEVE dhe KTHIMIN E KONTRIBUTEVE


Punësim, Prishtinë
Bejme inqizimin dhe montimin e spoteve/klipeve te kengeve tu
Sot 18:39

Bejme inqizimin dhe montimin e spoteve/klipeve te kengeve tu


Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Skoda octavia 1.9 Tdi automatik i sapo ardhur nga CH viti 02
Sot 18:38

Skoda octavia 1.9 Tdi automatik i sapo ardhur nga CH viti 02

2 450 €
Vetura, Prishtinë
MOLER 0.50 m²
Sot 18:38

MOLER 0.50 m²


Shtëpia, Prishtinë
Sot 18:37

Leshoj banes me qira ne lagjen Dardania rr. Bill Clinton

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Kuzhina
Sot 18:33

Kuzhina

250 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Shtepi 210m2 ne Prishtine
Sot 18:33

Shtepi 210m2 ne Prishtine

83 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 18:32

Shes iphone 3G''s 32 giga ngjendje perfekte

100 €
Telefona, Prishtinë
    Furra, miksera, friteza, frigorifera etj...
Sot 18:31

Furra, miksera, friteza, frigorifera etj...

1 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
opel corsa 1.3 benxin -92
Sot 18:30

opel corsa 1.3 benxin -92

500 €
Vetura, Prishtinë
moler
Sot 18:30

moler


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Sot 18:28

Shes lokalin ne Prishtine


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Mercedes E 220
Sot 18:26

Mercedes E 220


Vetura, Prishtinë
USHIT FLM TREGUKOSOVAR   Gilera runner 77cc Malossi URGJENT
Sot 18:26

USHIT FLM TREGUKOSOVAR Gilera runner 77cc Malossi URGJENT


Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
Ofrohet part time Klikues Reklamash ne internet Probux
Sot 18:26

Ofrohet part time Klikues Reklamash ne internet Probux


Punësim, Prishtinë
Skuteri nuk punon ka nevoj per disa intime
Sot 18:24

Skuteri nuk punon ka nevoj per disa intime

110 €
Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
Sot 18:23

bileta kosove turqi

50 €
Tjetër, Prishtinë
Shiten 36.4 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc
Sot 18:22

Shiten 36.4 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc

4 500 €
Troje, Prishtinë
Karika shankerica
Sot 18:21

Karika shankerica

70 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Shes audi A4 avant 2.5 v-6 TDI Multitronik
Sot 18:15

Shes audi A4 avant 2.5 v-6 TDI Multitronik

5 700 €
Vetura, Prishtinë
she frizin për lokal
Sot 18:15

she frizin për lokal

220 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Prishtinë
renault trafik
Sot 18:15

renault trafik

3 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Qender, ipet me qira banesa 70m2- ECOIMPEX
Sot 18:14

Qender, ipet me qira banesa 70m2- ECOIMPEX

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
VW TAURAN 2.0 TDI 2004 BEJM,NDRRIM,ME GOLF 5
Sot 18:14

VW TAURAN 2.0 TDI 2004 BEJM,NDRRIM,ME GOLF 5

7 500 €
Vetura, Prishtinë
Ulpiane, ipet me qira banesa 55m2- ECOIMPEX
Sot 18:14

Ulpiane, ipet me qira banesa 55m2- ECOIMPEX

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
peugeot 307 1.6 benzin me Klime rks
Sot 18:14

peugeot 307 1.6 benzin me Klime rks

3 333 €
Vetura, Prishtinë
Sot 18:14

PUNOJME FASADE, KNAUF, STYROPOR, MALTER, GLET NGJYROSJE.


Shërbime, Prishtinë
LESHOJ ME QERA BANESEN 2 DHOMSHE ULPIANE (MOZARTI) 195 EURO
Sot 18:14

LESHOJ ME QERA BANESEN 2 DHOMSHE ULPIANE (MOZARTI) 195 EURO

195 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
llap top hp dv7
Sot 18:13

llap top hp dv7

210 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Jepet me qera lokali 54m2, në lagjen Arbëria
Sot 18:13

Jepet me qera lokali 54m2, në lagjen Arbëria

400 €
Shtëpia, Prishtinë
Agjensioni ZOGU shet banesen ne Qender
Sot 18:13

Agjensioni ZOGU shet banesen ne Qender

57 750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banese ne qender ne vend te qete,65m², kati i 4, 2 000 €/ m²
Sot 18:12

Banese ne qender ne vend te qete,65m², kati i 4, 2 000 €/ m²

130 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Te Siriusi ipet me qira garsonjerka
Sot 18:11

Te Siriusi ipet me qira garsonjerka

190 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes banes ne prishtin egaqme per banim
Sot 18:08

shes banes ne prishtin egaqme per banim

55 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Prapa teatrit leshohet me qira banesa 3dh - ECOIMPEX
Sot 18:08

Prapa teatrit leshohet me qira banesa 3dh - ECOIMPEX

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
DYQAN SHITJE 35.50M2, TE FAK FILOZOFIK QENDRA PRISHTINE ```
Sot 18:04

DYQAN SHITJE 35.50M2, TE FAK FILOZOFIK QENDRA PRISHTINE ```

95 000 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
BANESE ** TOP - MODERNE ** me QIRA mbi PARKUN e QYTETIT
Sot 18:00

BANESE ** TOP - MODERNE ** me QIRA mbi PARKUN e QYTETIT

280 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 17:59

Leshoj banes me qera ne Dardani

180 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet Shtepija 6,5ari Graqanic lire e mire
Sot 17:59

Shitet Shtepija 6,5ari Graqanic lire e mire

29 500 €
Shtëpia, Prishtinë
Ofrojmë shërbime për ngjyrosjen e mureve, ngjyrosim banesa..
Sot 17:57

Ofrojmë shërbime për ngjyrosjen e mureve, ngjyrosim banesa..


Shtëpia, Prishtinë
shiten fellnet me gjith goma
Sot 17:57

shiten fellnet me gjith goma

170 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prishtinë
VW Touran 1.6 FSI
Sot 17:57

VW Touran 1.6 FSI

5 200 €
Vetura, Prishtinë
samsung galaxy note 2
Sot 17:56

samsung galaxy note 2

170 €
Telefona, Prishtinë
Sot 17:55

Iphone 5

325 €
Telefona, Prishtinë