SAMSUNG + SHARP
Sot 11:54

SAMSUNG + SHARP

10 €
Tjetër, Ferizaj
Shiten 14 ari truall ne dalje te Ferizajit ( Greme )
Sot 11:54

Shiten 14 ari truall ne dalje te Ferizajit ( Greme )

8 000 €
Troje, Ferizaj
Aparat vaffe llavaza
Sot 11:50

Aparat vaffe llavaza

1 500 €
Tjetër, Ferizaj
seat cordoba 1.9 TDI   viti  99
Sot 11:46

seat cordoba 1.9 TDI viti 99

3 200 €
Vetura, Ferizaj
shes fiat pikap
Sot 11:44

shes fiat pikap

495 €
Vetura, Ferizaj
Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt
Sot 11:41

Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt


Shtëpia, Ferizaj
opel zafira 1.9 cdti extra - 05
Sot 11:38

opel zafira 1.9 cdti extra - 05

6 199 €
Vetura, Ferizaj
/
Sot 11:37

/

1 600 €
Vetura, Ferizaj
Bub per oborr
Sot 11:36

Bub per oborr

20 €
Kafshë, Ferizaj
Drita (fara)
Sot 11:27

Drita (fara)


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Opel Corsa 1.3 CDTI 2007
Sot 11:15

Opel Corsa 1.3 CDTI 2007

6 200 €
Vetura, Ferizaj
Sony Xperia 16GB
Sot 11:13

Sony Xperia 16GB

170 €
Telefona, Ferizaj
Navigon per Iphone dhe Smasung   (vetem 10 euro)
Sot 10:53

Navigon per Iphone dhe Smasung (vetem 10 euro)

10 €
Telefona, Ferizaj
Iphone 5s Ngjyr te zez Te Ri Full Unlock te ardhun nga Dubai
Sot 10:53

Iphone 5s Ngjyr te zez Te Ri Full Unlock te ardhun nga Dubai

130 €
Telefona, Ferizaj
SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ
Sot 10:47

SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ

50 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Karrika  per Playstation
Sot 10:47

Karrika per Playstation

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
IPEN SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ
Sot 10:44

IPEN SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ

150 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:41

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:40

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

25 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
LIKIIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 10:40

LIKIIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

15 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
LIKIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:40

LIKIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:40

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

1 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:40

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

1 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 10:40

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Frigorifer + friz
Sot 10:31

Frigorifer + friz

225 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
VW Golf 4 1.6 benzin -99
Sot 10:30

VW Golf 4 1.6 benzin -99

4 000 €
Vetura, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 10:25

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Ndërmarrje, Ferizaj
IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 1440 m² FERIZAJ-BERZOVIC,GREME
Sot 10:25

IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 1440 m² FERIZAJ-BERZOVIC,GREME


Lokale & Objekte, Ferizaj
LIKUIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 10:25

LIKUIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

15 €
Lokale & Objekte, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 10:20

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Shërbime, Ferizaj
Samsung Galaxy S5
Sot 10:19

Samsung Galaxy S5

140 €
Telefona, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 10:18

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Tjetër, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 10:18

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Punësim, Ferizaj
shitet kamini i ri vetem 3 muaj i perdort
Sot 09:57

shitet kamini i ri vetem 3 muaj i perdort

100 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
shporet
Sot 09:56

shporet

1 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
SHES SAAB 9 3  2.2 TID VITI 2003 BAJ NDRRIM ME KAMJON
Sot 09:56

SHES SAAB 9 3 2.2 TID VITI 2003 BAJ NDRRIM ME KAMJON

6 500 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Fiat Punto
Sot 09:50

Fiat Punto

1 500 €
Vetura, Ferizaj
shes kamjonet t4 ose ndroj me vetur pa dogan
Sot 09:41

shes kamjonet t4 ose ndroj me vetur pa dogan


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Tapetar
Sot 09:34

Tapetar


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Goma     MICHELIN TE DIMRIT    185/ 65 / R15
Sot 09:16

Goma MICHELIN TE DIMRIT 185/ 65 / R15

180 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Bicikleta EPPLE
Sot 09:08

Bicikleta EPPLE

90 €
Biçikleta, Ferizaj
harmonik
Sot 08:36

harmonik

150 €
Tjetër, Ferizaj
opel vectra 1.6 benzin -97
Sot 07:46

opel vectra 1.6 benzin -97

2 850 €
Vetura, Ferizaj
Makinë për bluarjen e kafes
Sot 07:18

Makinë për bluarjen e kafes

160 €
Vetura, Ferizaj
Shitet Parcela ne zonen katastrale ne Zaskok komuna Ferizaj
Sot 05:42

Shitet Parcela ne zonen katastrale ne Zaskok komuna Ferizaj


Troje, Ferizaj
Piknizer
Sot 05:27

Piknizer


Kafshë, Ferizaj
Bik
Sot 04:58

Bik

1 300 €
Kafshë, Ferizaj
Nokia e71
Sot 04:54

Nokia e71

60 €
Telefona, Ferizaj
Sot 04:40

shiten pjese veturash me qmim te blerjes - qmim te fabrikes


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
shitet
Sot 02:36

shitet

799 €
Vetura, Ferizaj