Peugeot 106 1.1 benzin -02
Sot 10:00

Peugeot 106 1.1 benzin -02

1 300 €
Vetura, Ferizaj
Sot 09:41

punesim


Punësim, Ferizaj
Sot 09:39

nderrim ose e shese

1 350 €
Vetura, Ferizaj
Sot 09:33

Leshoj objektin afarist 100m2 me qera


Lokale & Objekte, Ferizaj
PASTRIMI GJENERAL ''LUTURIA''
Sot 09:08

PASTRIMI GJENERAL ''LUTURIA''


Shërbime, Ferizaj
Drita (fara)
Sot 09:00

Drita (fara)


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Bmw 520 - benzin + plin  -90
Sot 08:40

Bmw 520 - benzin + plin -90

1 600 €
Vetura, Ferizaj
iPhone 4s 16gb
Sot 08:29

iPhone 4s 16gb

250 €
Telefona, Ferizaj
Citroen berlingo 2.0HDI me FRIZ
Sot 08:20

Citroen berlingo 2.0HDI me FRIZ

3 200 €
Vetura, Ferizaj
Shes Delet bej ndrrim edhe me veta
Sot 08:17

Shes Delet bej ndrrim edhe me veta

549 €
Kafshë, Ferizaj
Toyota Yaris ne gjendje te rregullt
Sot 08:06

Toyota Yaris ne gjendje te rregullt


Vetura, Ferizaj
Mercedes E 220
Sot 08:04

Mercedes E 220


Vetura, Ferizaj
Ne sherbim tuajin me rrespekt ju mirpresi Meridian Tmava
Sot 07:50

Ne sherbim tuajin me rrespekt ju mirpresi Meridian Tmava


Shërbime, Ferizaj
Samsung galaxy S  GT-19000
Sot 07:17

Samsung galaxy S GT-19000

70 €
Telefona, Ferizaj
Terriet Gjerman Klysh
Sot 06:46

Terriet Gjerman Klysh

20 €
Kafshë, Ferizaj
Shitet Parcela ne zonen katastrale ne Zaskok komuna Ferizaj
Sot 05:53

Shitet Parcela ne zonen katastrale ne Zaskok komuna Ferizaj


Troje, Ferizaj
Sot 05:38

Ndertohet shtepi Bejm fasader dhomash


Ndërtimtari, Ferizaj
SAMSUNG STAR 2 - NE GJENDJE TE RREGULLT...
Sot 04:49

SAMSUNG STAR 2 - NE GJENDJE TE RREGULLT...

60 €
Tjetër, Ferizaj
Nxemja elktrike Elind
Sot 04:24

Nxemja elktrike Elind

40 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
shiten raftat komplet urgjent
Sot 03:54

shiten raftat komplet urgjent


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Video Kamer Panasonic VX27 - LCD
Sot 03:53

Video Kamer Panasonic VX27 - LCD


Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
NOKIA X7-00
Sot 03:21

NOKIA X7-00

60 €
Telefona, Ferizaj
niva lada
Sot 02:44

niva lada


Vetura, Ferizaj
Pjes te motorit per golf 4 dhe seat leon 1.6 16v
Sot 01:48

Pjes te motorit per golf 4 dhe seat leon 1.6 16v

170 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Shes urgjent VW t4
Sot 01:03

Shes urgjent VW t4


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Yamaha DT 125 shum lir baj ndrrim me qka tme konvenon
Sot 00:50

Yamaha DT 125 shum lir baj ndrrim me qka tme konvenon


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Perforcus (Zmadhus)
Sot 00:29

Perforcus (Zmadhus)

65 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Audi  A2  1.4 dizell tdi -00
Sot 00:17

Audi A2 1.4 dizell tdi -00


Vetura, Ferizaj
Shitet boksi ( box )
Dje 23:14

Shitet boksi ( box )

50 €
Shpendë, Ferizaj
Htc one gold
Dje 22:51

Htc one gold

330 €
Telefona, Ferizaj
Komodine 120x55 cm
Dje 22:44

Komodine 120x55 cm

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Banesa ne shitje ne qender te Ferizait
Dje 22:35

Banesa ne shitje ne qender te Ferizait

55 000 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
128*
Dje 22:29

128*

120 €
Vetura, Ferizaj
Daelim Daystar -00
Dje 22:28

Daelim Daystar -00

1 500 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
shes Mushtjerren
Dje 22:15

shes Mushtjerren

680 €
Kafshë, Ferizaj
shes kamjonet t4 ose ndroj me vetur pa dogan
Dje 22:15

shes kamjonet t4 ose ndroj me vetur pa dogan


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Printer LEXMARK E120
Dje 22:11

Printer LEXMARK E120

30 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
NDRROHET ME SKUTER OSE MOTORR
Dje 22:10

NDRROHET ME SKUTER OSE MOTORR


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
shtepija gjindet te gjykand me 5 ari
Dje 22:05

shtepija gjindet te gjykand me 5 ari

125 000 €
Shtëpia, Ferizaj
Buba per femna dhe femij
Dje 21:57

Buba per femna dhe femij

25 €
Kafshë, Ferizaj
traktor imt 542
Dje 21:52

traktor imt 542

4 500 €
Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Ford courier 1.9 diezel -96
Dje 21:48

Ford courier 1.9 diezel -96

1 350 €
Vetura, Ferizaj
iPhone 5 me icloud blocked
Dje 21:23

iPhone 5 me icloud blocked

100 €
Telefona, Ferizaj
Buba per oborr shum te mir
Dje 21:18

Buba per oborr shum te mir

20 €
Kafshë, Ferizaj
Biciklet Bmx
Dje 21:16

Biciklet Bmx

120 €
Biçikleta, Ferizaj
Golf 3 Dizell
Dje 21:08

Golf 3 Dizell


Vetura, Ferizaj
Brendi Company BËN HAPJEN E BUNARAVE
Dje 21:07

Brendi Company BËN HAPJEN E BUNARAVE


Tjetër, Ferizaj
Shes Quad Kawasaki 700cc
Dje 20:53

Shes Quad Kawasaki 700cc


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
poni
Dje 20:42

poni

70 €
Biçikleta, Ferizaj
Paisje per PS2 dalje 4 copa juestika
Dje 20:41

Paisje per PS2 dalje 4 copa juestika

10 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj