ALFA ROMEO 4x4 156 1.9 JTD 16V -06
Sot 04:09

ALFA ROMEO 4x4 156 1.9 JTD 16V -06

3 850 €
Vetura, Ferizaj
Shitet BMW
Sot 03:42

Shitet BMW

5 800 €
Vetura, Ferizaj
Polo 1.2 benzine me 4 dyer i regjistruar cmimi 3900 euro
Sot 03:02

Polo 1.2 benzine me 4 dyer i regjistruar cmimi 3900 euro

3 900 €
Vetura, Ferizaj
Shes ndrroj alfa Romeo 1.8 benzin 98
Sot 01:56

Shes ndrroj alfa Romeo 1.8 benzin 98

2 500 €
Vetura, Ferizaj
Buba per oborr shum te mir
Sot 01:43

Buba per oborr shum te mir

20 €
Kafshë, Ferizaj
Renault Clio
Sot 01:12

Renault Clio

3 500 €
Vetura, Ferizaj
Iphone 4 ndrrim me skuter/motorr
Sot 01:08

Iphone 4 ndrrim me skuter/motorr


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
SHITEN 3 LLOPTOP PER PJES,2 HP DHE MINI ACER,ADAPTER,RAM,HDD
Sot 00:53

SHITEN 3 LLOPTOP PER PJES,2 HP DHE MINI ACER,ADAPTER,RAM,HDD

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Shes Delet bej ndrrim edhe me veta
Sot 00:44

Shes Delet bej ndrrim edhe me veta

550 €
Kafshë, Ferizaj
NDRROHET ME SKUTER/MOTORR
Sot 00:43

NDRROHET ME SKUTER/MOTORR


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
VW CADDY 2.0 SDI -06
Sot 00:39

VW CADDY 2.0 SDI -06


Vetura, Ferizaj
Massey Ferguson 6480
Sot 00:11

Massey Ferguson 6480

6 500 €
Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Urgjent shes skuterin 2009 shum pak i perdorur
Sot 00:02

Urgjent shes skuterin 2009 shum pak i perdorur

450 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Samsung Galaxy S3
Dje 23:55

Samsung Galaxy S3

210 €
Telefona, Ferizaj
Patika NIKE
Dje 23:48

Patika NIKE

25 €
Veshmbathje, Ferizaj
Samsung Galaxy S5 Original
Dje 23:47

Samsung Galaxy S5 Original

350 €
Telefona, Ferizaj
VW Golf 2
Dje 23:45

VW Golf 2

1 250 €
Vetura, Ferizaj
Frigorifer
Dje 23:41

Frigorifer

130 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
VW Golf 2 1.8 gti benzin plin  -90
Dje 23:40

VW Golf 2 1.8 gti benzin plin -90


Vetura, Ferizaj
VW Golf 5 Automatik -07
Dje 23:38

VW Golf 5 Automatik -07


Vetura, Ferizaj
Daelim Daystar
Dje 23:37

Daelim Daystar

1 500 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
telefon
Dje 23:36

telefon

25 €
Telefona, Ferizaj
mercedes 1117
Dje 23:27

mercedes 1117


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Passat 4
Dje 23:24

Passat 4


Vetura, Ferizaj
invertor
Dje 23:24

invertor

250 €
Vegla pune, Ferizaj
ofrojnë kredi në mes të veçantë serioze
Dje 23:16

ofrojnë kredi në mes të veçantë serioze

120 €
Shërbime, Ferizaj
Paisje te punes qe vendosen traktor
Dje 23:10

Paisje te punes qe vendosen traktor


Vegla pune, Ferizaj
Tablet cmx AQUILA 2X1.5ghz/1gb ddr3/16gb
Dje 23:08

Tablet cmx AQUILA 2X1.5ghz/1gb ddr3/16gb

150 €
Telefona, Ferizaj
mercedes 1117
Dje 22:52

mercedes 1117


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
kombi vw t4
Dje 22:45

kombi vw t4

1 800 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Shes makine per thurje
Dje 22:43

Shes makine per thurje

1 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
shes Mushtjerren
Dje 22:24

shes Mushtjerren

680 €
Kafshë, Ferizaj
shes urgjent
Dje 22:19

shes urgjent

1 750 €
Vetura, Ferizaj
Opel Astra benzin -02
Dje 22:03

Opel Astra benzin -02

2 800 €
Vetura, Ferizaj
Shes Fiat Marea 1.9 Jtd Caravan (RKS)
Dje 21:55

Shes Fiat Marea 1.9 Jtd Caravan (RKS)

4 000 €
Vetura, Ferizaj
Radio per kerr
Dje 21:53

Radio per kerr


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Lamshat dhe Vonicat
Dje 21:49

Lamshat dhe Vonicat

38 €
Veshmbathje, Ferizaj
u shit
Dje 21:49

u shit

100 €
Tjetër, Ferizaj
bujqesi
Dje 21:41

bujqesi

4 000 €
Tjetër, Ferizaj
Pjes te motorit per golf 4 dhe seat leon 1.6 16v
Dje 21:25

Pjes te motorit per golf 4 dhe seat leon 1.6 16v

170 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Prokolic per kamion
Dje 21:23

Prokolic per kamion

5 000 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Ne gjendje te rregullt
Dje 21:20

Ne gjendje te rregullt

500 €
Vetura, Ferizaj
Opel Omega 2.0 benzin -94
Dje 21:11

Opel Omega 2.0 benzin -94

1 500 €
Vetura, Ferizaj
Acer Aspire One 522 4GB RAM
Dje 20:58

Acer Aspire One 522 4GB RAM

130 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
shes fellnet 14 me goma me profil te ult me rreth
Dje 20:49

shes fellnet 14 me goma me profil te ult me rreth

180 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Shes VW Passat 2.0 TDI DSG
Dje 20:39

Shes VW Passat 2.0 TDI DSG

5 850 €
Vetura, Ferizaj
poni
Dje 20:27

poni

70 €
Biçikleta, Ferizaj
SHES BMW 316 BENZIN
Dje 20:24

SHES BMW 316 BENZIN

1 500 €
Vetura, Ferizaj
Fellne per Audi
Dje 20:21

Fellne per Audi


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Fellne per BMW 3,5 dhe 7
Dje 20:14

Fellne per BMW 3,5 dhe 7


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj