Peugeot 208 GTi 1.6 THP
Sot 14:09

Peugeot 208 GTi 1.6 THP

3 000 €
Vetura, Ferizaj
Brendi Company BËN HAPJEN E BUNARAVE
Sot 14:03

Brendi Company BËN HAPJEN E BUNARAVE


Tjetër, Ferizaj
briket
Sot 14:01

briket

1 500 €
Vegla pune, Ferizaj
Makinë për bluarjen e kafes
Sot 13:43

Makinë për bluarjen e kafes

160 €
Vetura, Ferizaj
Komoda me qmim te volitshem  jan prej Austrie
Sot 13:42

Komoda me qmim te volitshem jan prej Austrie


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Opel kadett 1.3 benzin-plin -89
Sot 13:35

Opel kadett 1.3 benzin-plin -89

700 €
Vetura, Ferizaj
Iphone 5s Gold
Sot 13:35

Iphone 5s Gold

470 €
Telefona, Ferizaj
Shitet boksi ( box )
Sot 13:12

Shitet boksi ( box )

50 €
Shpendë, Ferizaj
Opel Omega  -93
Sot 13:08

Opel Omega -93

1 300 €
Vetura, Ferizaj
iPhone 5s 5 4s 4
Sot 13:05

iPhone 5s 5 4s 4


Telefona, Ferizaj
shitet kombi
Sot 13:04

shitet kombi

4 800 €
Vetura, Ferizaj
Biciklet  Alumini
Sot 13:01

Biciklet Alumini

65 €
Biçikleta, Ferizaj
Iphon 4s
Sot 12:59

Iphon 4s

200 €
Telefona, Ferizaj
Shes Golf IV 1.9 Tdi 2002
Sot 12:56

Shes Golf IV 1.9 Tdi 2002

2 750 €
Vetura, Ferizaj
Mall i ri ski skia skija snowbord qizme syza modele te reja
Sot 12:47

Mall i ri ski skia skija snowbord qizme syza modele te reja


Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Audi A5 2.0 TFSI QUATTRO SCFP 2xS ligne
Sot 12:42

Audi A5 2.0 TFSI QUATTRO SCFP 2xS ligne

3 800 €
Vetura, Ferizaj
Shes Reno Clio
Sot 12:38

Shes Reno Clio

4 200 €
Vetura, Ferizaj
Skoda Octavia 1.9TDI 2002 me klim me tabella te austris
Sot 12:37

Skoda Octavia 1.9TDI 2002 me klim me tabella te austris


Vetura, Ferizaj
Bik
Sot 12:30

Bik

1 300 €
Kafshë, Ferizaj
Shes keto gjera te ardhura nga gjermania
Sot 12:30

Shes keto gjera te ardhura nga gjermania


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
DHOMA GJUMI me shumice dhe pakic me qmim te volitshem
Sot 12:30

DHOMA GJUMI me shumice dhe pakic me qmim te volitshem

790 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Karrika  per Playstation
Sot 12:30

Karrika per Playstation

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
bejm pastrimin e ndertesave shtepive oborreve
Sot 12:19

bejm pastrimin e ndertesave shtepive oborreve


Punësim, Ferizaj
shitet kamini i ri vetem 3 muaj i perdort
Sot 12:17

shitet kamini i ri vetem 3 muaj i perdort

100 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
Opel Astra benzin -02
Sot 12:17

Opel Astra benzin -02

2 800 €
Vetura, Ferizaj
Fiat punto -96
Sot 12:10

Fiat punto -96

2 000 €
Vetura, Ferizaj
Yamaha DT 125 shum lir baj ndrrim me qka tme konvenon
Sot 12:10

Yamaha DT 125 shum lir baj ndrrim me qka tme konvenon


Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Shes Delet
Sot 12:09

Shes Delet

350 €
Kafshë, Ferizaj
SHES MAQINEN MJELSE SISTEM I MBYLLUR WESFALIA
Sot 12:00

SHES MAQINEN MJELSE SISTEM I MBYLLUR WESFALIA

7 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Samsung Galaxy S5 Original
Sot 11:55

Samsung Galaxy S5 Original

350 €
Telefona, Ferizaj
Paisje te punes qe vendosen traktor
Sot 11:47

Paisje te punes qe vendosen traktor


Vegla pune, Ferizaj
SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ
Sot 11:37

SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ

50 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
kamjon
Sot 11:07

kamjon

10 000 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Shes makine per thurje
Sot 11:04

Shes makine per thurje

1 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
FSHISA - THITHESE QENDRORE
Sot 10:57

FSHISA - THITHESE QENDRORE

25 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
audi a4
Sot 10:54

audi a4

5 400 €
Vetura, Ferizaj
blackberry Z30
Sot 10:50

blackberry Z30

450 €
Telefona, Ferizaj
Samsung galaxy s5
Sot 10:30

Samsung galaxy s5

350 €
Telefona, Ferizaj
VW CADDY 2.0 SDI -06
Sot 10:21

VW CADDY 2.0 SDI -06


Vetura, Ferizaj
Opel Zafira 2.0 dizel -01
Sot 10:05

Opel Zafira 2.0 dizel -01

5 300 €
Vetura, Ferizaj
Banesa  moderne ne shitje, afer qendres ne Ferizaj
Sot 09:53

Banesa moderne ne shitje, afer qendres ne Ferizaj

57 000 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Opel Omega 2.0 benzin -94
Sot 09:49

Opel Omega 2.0 benzin -94

1 500 €
Vetura, Ferizaj
SHITET TRAKTORRI 558 NE GJENDJE TE RREGULLT
Sot 09:17

SHITET TRAKTORRI 558 NE GJENDJE TE RREGULLT


Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
LIKIIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:10

LIKIIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

25 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
LIKUIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:08

LIKUIDIM-SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

25 €
Lokale & Objekte, Ferizaj
LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 09:03

LIKUIDIM-PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 09:03

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Shërbime, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 09:03

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Ndërmarrje, Ferizaj
Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ
Sot 09:03

Menagjimi i Burimeve Njërzore dhe Shërbimet Juridik-Administ


Punësim, Ferizaj
IPEN SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ
Sot 09:03

IPEN SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ

150 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj